Family Service Thames Valley jest agencją niedochodową (non-profit), służącą mieszkańcom miasta London, oraz regionom Middlesex, Elgin i Oxford.

FSTV zmierza do umocnienia jednostek, związków partnerskich, małżeństw, rodzin a także organizacji. Celem FSTV jest zmniejszenie barier kulturowych, językowych, etnicznych, i tych związanych z rodzajem płci, wiekiem i wysokoscią dochodu finansowego.
Zapewniamy poradnictwo w języku francuskim, polskim, hiszpańskim, arabskim. Porady w innych językach dostępne są poprzez tłumaczy. Nasze ceny są dostosowane do możliwości klienta.

 


Poradnictwo Społeczne

Wspomaga jednostki, pary i rodziny w pokonywaniu codziennych sytuacji stresowych, radzeniu sobie z uczuciami utraty, żaloby, problemami w relacjach międzyludzkich, uzależnieniami, a także skutkami urazów (traumy) i molestowania.

Poradnictwo Kredytowe

Udziela porad w sprawach gospodarowania finansami, sposobów posługiwania się kredytami, a także rozwiązań w kłopotach związanych z zadłużeniem finansowym.

FSEAP Thames Valley

Poprzez programy oparte na wzajemnej współpracy (Programy Organizacyjne i Opieki nad Pracownikiem – Organizational and Employee Care Programs), podnosi zadowolenie a tym samym i produktywność pracowników. Poradnictwo jest też dostępne dla pracowników którzy doświadczają stresów w pracy, lub mają problemy emocjonalne, psychologiczne, finansowe, w relacjach międzyludzkich.

Program Integracji Społecznej

Wspiera dzieci i dorosłych borykających się z niepełnosprawnością rozwojową własną lub kogoś bliskiego w rodzinie. Zapewniamy ekspertyzę w sprawie dostępnych w środowisku świadczeń, pomagamy w planowaniu oraz jako rzecznicy wspieramy zainteresowanych w poszukiwaniu odpowiedniej pomocy.

Program Praktyki Klinicznej

Daje możliwości doskonalenia zawodowego dla terapeutów z tytułem Magistra w dziedzinie poradnictwa i terapii indywidualnej, partnerskiej, oraz rodzinnej.

 


Prosimy dzwonić na numer 519-433-0183.
Skierowania nie są wymagane.